Start Studenci
Share

STUDENCI

 

Nasze działania środowiskowe adresujemy do studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Od kilku lat na terenie uczelni pojawiają się terapeuci uzależnień, których obecność umożliwia wstępną rozmowę i/lub umówienie się na kontakt w bardziej kameralnych warunkach. Terapeutę można spotkać na parterze holu budynku dydaktycznego przy ul. Grunwaldzkiej przy oznaczonym stoliku, na którym dostępne są ulotki i broszury dot. problematyki uzależnień oraz dostępnej pomocy w naszym mieście (zarówno dla używających substancji psychoaktywnych, jak i dla ich bliskich). Redagowana jest również tablica ogłoszeniowa poświęcona problematyce uzależnień. Działania te są koordynowane z Władzami Uczelni oraz Pełnomocnikiem Rektora ds Uzależnień.

W roku 2023 działanie prowadzone będzie 1 raz w miesiącu przy pl. Grunwaldzki 24A, w holu budynku dydaktycznego Uniwersytetu Przyrodniczego, w ostatnie pracujące na uczelniach piątki miesiąca, w godz. 11.30-13.30 (2 godz.) w miesiącach marzec-maj i październik-grudzień. Terapeuta oczekuje także na kontakt studentów przy komunikatorach internetowych. Udostępniamy w tym celu następujące kanały komunikacji:

Messenger - https://www.facebook.com/jedrek.maciuk (audio, wideo, tekst)

WhatsApp - 504134712 (audio, wideo, tekst)

SKYPE - nick: PORADNICTWO (audio, wideo, tekst)

ZOOM lub MEET - link przesyłany po rezerwacji terminu (wideorozmowa)

telefon - 504134712 (audio, tekst)

Celem uzgodnienia innej daty oraz godziny i formy komunikacji - zapraszamy do kontaktu SMS-owego (504134712) lub mailowego ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

tablica ogłoszeń Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

Share