Nasze działania środowiskowe adresujemy do studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Od kilku lat na terenie uczelni pojawiają się terapeuci uzależnień, których obecność umożliwia wstępną rozmowę i/lub umówienie się na kontakt w bardziej kameralnych warunkach. Terapeutę można spotkać na parterze holu budynku dydaktycznego przy ul. Grunwaldzkiej. Dostępne są ulotki i broszury dot. problematyki uzależnień oraz dostępnej pomocy w naszym mieście (zarówno dla używających substancji psychoaktywnych, jak i dla ich bliskich). Działania te są koordynowane z Władzami Uczelni oraz Pełnomocnikiem Rektora ds Uzależnień.

W roku 2024 działanie prowadzone będzie 1 raz w miesiącu przy pl. Grunwaldzki 24A, w holu budynku dydaktycznego Uniwersytetu Przyrodniczego, w pierwsze pracujące na uczelniach środy miesiąca, w godz. 10.00-11.00 (2 godz.) w miesiącach marzec-maj i październik-grudzień (UWAGA: w kwietniu 2024 dyżur przeniesiony na 17.04.24). Terapeuta oczekuje także na kontakt studentów przy komunikatorach internetowych. Udostępniamy w tym celu następujące kanały komunikacji:

Messenger – https://www.facebook.com/jedrek.maciuk (audio, wideo, tekst)

WhatsApp – 504134712 (audio, wideo, tekst)

SKYPE – nick: PORADNICTWO (audio, wideo, tekst)

telefon – 504134712 (audio, tekst)

Celem uzgodnienia innej daty oraz godziny i formy komunikacji – zapraszamy do kontaktu SMS-owego (504134712) lub mailowego ( jmaciuk@o2.pl)

Skip to content